سوالات متداول

سوالات عمومی

بله.
با هماهنگی به آدرس اعلام شده مراجعه کنید و کالای خود را تحویل بگیرید .
بله.شما میتوانید با شماره -02133533411-- تماس حاصل نمایید.
در ثبت سفارش و خرید از سایت شما از تخفیفات بیشتری بهرمند خواهید شد.
بله. هزینه مربوطه با توجه به مسیر  طبق تعرفه شرکتهای حمل و نقل از شما اخذ خواهد شد.
تولیدی آفتاب  مرحله به مرحله وضعیت سفارش شما را از طریق ارسال پیامک به شما اطلاع خواهد داد.
درصد تخفیفات بنا بر تعداد  کالای انتخابی شما تعریف شده است هر چه تعداد بالاتر تخفیف بیشتر 
تعداد در یک کالا 24 عدد به بالا 5 درصد 
تعداد در یک کالا 150 عدد به بالا 7 درصد 
تعداد در یک کالا 300 عدد به بالا 10 درصد 
مدت زمان انتظار تا ارسال به باربری و یا شرکتهای حمل و نقل  بیشتر از 24 ساعت کاری نخواهد بود.
خیر.خرید از سایت فعلا فقط بصورت نقدی میباشد 
سیاست فروش و قیمت گذاری تولیدی آفتاب بر مبنای عمده فروشی میباشد اقلام با توجه به تعداد در کارتن بارگزاری شده است .
در صورت خرید بالای10میلیون جدا از تخفیفات سایت شما میتوانید از فروشگاه در خواست کوپن تخفیف نمایید و در خریدهای بعدی از تخفیفات کوپن استفاده نمایید. 
بله.ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شده و در بخش "سفارشات من" می توانید جزئیات و اطلاعات خرید های خود را مشاهده کنید.
بر اساس تعرفه خود شرکتهای خدماتی حمل و نقل ( باربری. تیپاکس . اسنپ . پیک موتوری . و...)در زمان تحویل کالا از شما اخذ میگردد. ما برای تحویل در محل و اسنپ هزینه بسته بندی دریافت نمیکنیم اما برای ارسال به باربری و تیپاکس کالا باید بسته بندی شود و طبق تعرفه تولیدی آفتاب مبلغی جزئی از شما در انتهای فاکتور اخذ خواهد شد.
همکار عزیر سایت ما دارای نشان اینماد  و مجوز فروش آنلاین میباشد و این نشان بعد از طی کردن مراحل قانونی کسب و کار دریافت شده است. 

 

بله.
متاسفانه درحال حاضر امکان خرید به صورت میهمان در سایت وجود ندارد.
با وجود اینکه بدون وارد شدن به سایت می توانید یک محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید؛ اما برای انجام مراحل خرید و ثبت و تایید سفارش نیازمند آن است که وارد سایت شوید و یا به هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل نمائید.

امکان ثبت سفارش وجود ندارد؛ اما اعضای سایت می توانند محصولی را که در سایت ناموجود است را با کلیک گزینه ی "به من اطلاع بده" را انتخاب کرده و در زمانی که این محصول در سایت موجود شود،  به کسانی که گزینه ی به من اطلاع بده را انتخاب کرده باشند اطلاع موجود شدن محصول را ارسال خواهد کرد.
"نکته"
لازم الذکر است که برای ثبت سفارش می بایست ابتدا در سایت ثبت نام کرده باشید و یا اینکه در حین ثبت سفارش خود می توانید ثبت نام خود را در سایت نیز انجام دهید.
خواهشمند است اطلاعات تماس(شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه) خود را به صورت صحیح وارد نمایید تا بتوانید از مراحل ارسال مرسوله ی ثبت شده ی خود آگاه شوید.

 

تیپاکس . شرکتهای حمل و نقل (باربری) . اسنپ و تحویل حضوری که البته ما تیپاکس رو به دلیل تعرفه بالای حمل و نقل  پیشنهاد نمیکنیم خرید عمده بهتر است از طریق باربری انجام گیرد و خرید خورده را از محل خودتان انجام دهید چون با توجه به هزینه ارسال تیپاکس برای شما مقرون بصرفه نیست